Hotel Medlov

ubytovanie Nove Mesto na Morave
 

*** Hotel Medlov / ubytovanie Nove Mesto na Morave

Hotel Nove Mesto na Morave Medlov
Hotel Medlov *** je moderný hotel, ležiaci na brehu rybníka Medlov (29ha) u Nového Mesta na Morave v jednej z najzachovalejších partií prírody v Čechách, vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti Českomoravskej vrchoviny. Veľké parkovisko pre vaše auto je priamo pred hotelom, pre osobné autá (100 miest) a pre 3 autobusy.

Hotel Nové Mesto na Morave ubytovanie Medlov:
Hotel Medlov ponúka na ubytovanie 8 apartmánov, 68 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky. Hotel má aj 4 izby pre zdravotne hendikepované osoby s príslušným prispôsobením. Všetky izby majú vlastné nové sociálne zariadenie (sprcha, WC), telefón, televíziu so satelitným príjmom a balkón.

Ubytovanie Nové Mesto na Morave hotel Medlov: 
Možnosti stravovania sú v niekoľkých strediskách rozličného charakteru: reštaurácia, lobby bar, vináreň, letná terasa. Reštaurácia je určená širšej verejnosti a ponúka stravovanie a občerstvenie po celý deň a ponúka českú aj medzinárodnú kuchyňu. Reštaurácia s modernými gastronomickými a kavárenskými službami s možnosťou sezónného vonkajšieho príjemného posedenia na letnej slnečnej terase.

Ubytovanie Vysočina hotel Medlov Nové Mesto na Morave:
Raňajky sú podávané formou bufetu s bohatou ponukou teplých a studených pokrmov a sú zahrnutá v cene ubytovania. Okrem štandardných ubytovacích a stravovacích služieb hotel ponúka 24 hodín denne fungujúcu recepciu a kancelárske služby: telefón, fax, e-mail, kopírovanie, zmenáreň, doplnkový predaj, predaj suvenírov a drobného občerstvenia.

Nové Mesto na Morava ubytovanie hotel Medlov:
Pre firmy, štátne inštitúcie, spoločnosti, podnikateľov, živnostníkov a všetky, ktorí organizujú firemné školenia, semináre, výjazdové zasadnutia, prezentačné akcie, meetingy ... zorganizujeme podľa priania konferenčnú miestnosť s kapacitou až 160 miest - divadelné usporiadanie a pre menšie akcie sú k dispozícii 3 salóniky (30, 30 a 25 miest). Zapožičiavame technické vybavenie a prezentačnú techniku: ozvučenie kongresového sálu (drôtové i bezdrôtové), pripojenie na internet, dataprojektor, televízor, spätný projektor, plátno, flipchart.

Ubytovanie na Vysočine hotel Medlov Nové Mesto na Morave: 
Pre spríjemnenie pobytu a relaxáciu môžete využiť hotelové zázemie a relaxačné služby: posilňovňa, sauna, masáže, vírivá vaňa, minigolf, biliard, stolný tenis, horské bicykle, 2 viacúčelové ihrisko, lopty, lyžiarske vybavenie, detský kútik, lodičky, prírodné kúpanie na vlastnej pláži, šípky, stolný futbal, volejbal, nohejbal, basketbal.

Hotel Medlov ubytovanie Nové Mesto na Morave sprievodné akcie:
Spoločenské - diskotéka, živá hudba, caraocee, casino, kúzelník, ohňostroj, imitátor, módne prehliadky. Športové - horolezectvo, zlaňovanie, lukostreľba, jazdenie na koňoch, paintboll. Umiestnenie hotela Medlov je vhodné pre realizáciu outdoorových akcií a team-buildingových aktivít.
Hotel Nove Mesto na Morave Medlov - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Nove Mesto na Morave Medlov - hotel má reštauráciuHotel Nove Mesto na Morave Medlov - hotel má vináreňHotel Nove Mesto na Morave Medlov - možnosť pripojenia na internetHotel Nove Mesto na Morave Medlov - k dispozícii letná terasaHotel Nove Mesto na Morave Medlov - k dispozícii kavareňHotel Nove Mesto na Morave Medlov - akceptuje creditné karty VISAHotel Nove Mesto na Morave Medlov - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Nove Mesto na Morave Medlov - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Nove Mesto na Morave Medlov - Iybz sú vybavené televízoromHotel Nove Mesto na Morave Medlov - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Nove Mesto na Morave Medlov - Izby s vlastnou toaletouHotel Nove Mesto na Morave Medlov - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: